У Києві відбулась міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки

У Києві відбулась міжнародна конференція для галузей садівництва і переробки

20 червня 2018 року в столичному готелі «Братислава» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту» за участю близько 200 представників садівничої, виноградної, виноробної та інших переробних галузей з усієї України. Учасники конференції поділилися особливостями сучасного вирощування фруктів та секретами виробництва унікальних українських напоїв та інших продуктів з плодів і ягід.

Ключова дискусія форуму була присвячена плодово-ягідним і медовім винам, сидрам, сокам та іншим напоям а також популяризації українського вина у світі. Під час конференції піднімались проблемні питання та пошуки шляхів їх вирішення. В обговоренні взяли участь начальник відділу садівництва та виноградарства Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Костенко, помічник народного депутата Верховної ради Роберта Горвата (співавтора Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв») – Вадим Малишук, провідний фахівець в плодово-ягідному виноробстві, доктор технічних наук - Олександр Литовченко, голова Гільдії медоварів України - Василь Барабаш, член правління Асоціації виноробів Закарпаття - Віктор Феєр, директор департаменту садівництва і горіхоплідних культур

ТОВ АПК «Маїс» - Олександр Самойленко, модератором дискусії виступив Голова Громадської спілки «Укрсадвинпром» - Володимир Печко.

В результаті дискусій Голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко, запропонував підписати учасникам конференції колективне звернення до Прем’єр-Міністра України з приводу невиконання Мінагрополітики положень Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв» та колективне звернення до Президента України стосовно підписання Указу Президента, який запровадить в Україні професійне свято - День виноградаря, винороба та садівника.

ІІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту» стала унікальною платформою для обміну досвідом. Учасники мали можливість дізнатися про передові методи переробки фреш-продукції і отримати інструменти для виходу на новий рівень виробництва.

Дводенна конференція включала виставку, презентації, дегустацію, лекційну частину і масштабний бізнес-тур по підприємствам Київської області.

Щиро дякуємо за високий рівень підготовки й проведення такого актуального за нинішніх умов заходу видавництво "Технології та Інновації"(міжнародні фахові журнали "Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації", "Ягодник", "Пиво. Технології та Інновації", а особливо Катерину Конєву, засновника ,головного редактора видавництва.

А також Інститут садівництва НААНУ, а особливо Ігорю Гринику директору, доктор с.-г. наук, академік НААН та заступник директора з наукової роботи, кандидату сільськогосподарських наук Інституту садівництва НААН - Олександру Ярещенко, за бездоганну організацію з лекціями та в ознайомлені практичного огляду із садовою демо-ділянкою в сфері садівництва та ягідництва та проведенню фруктової дегустації для учасників конференції.


Надрукувати   E-mail