Новини

Odessa Wine Week

З 18 по 23 травня 2021 року в Одесі вперше відбудеться міжнародний проєкт Odessa Wine Week, який збирає провідних фахівців винної галузі, науковців, енологів, виноробів, представників влади, національних та іноземних винних асоціацій, туристичної галузі, HoReCa та ритейлу, сомельє, винних трейдерів, маркетологів, винних експертів, журналістів.

Громадська спілка УКРСАДВИНПРОМ – співорганізатор Odessa Wine Week.

Ми також організуємо в рамках Odessa Wine Week конференцію «Інноваційні інструменти у виноградарстві в умовах зміни клімату».Топ-тема: «Забезпечення сталого виноградарства, актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Конференція пройде 19 травня у Premier Hotel Odesa.

Odessa Wine Week об’єднує зусилля української винної спільноти, що спрямовані на розвиток винного ринку України та еногастрономічного туризму, на популяризацію й просування бренду «українське вино», на інтеграцію України в світову винну спільноту.

Ми раді докласти зусиль до цієї важливої справи!

В програмі Odessa Wine Week:

 Всеукраїнський дегустаційний конкурс «Odessa Wine & Spirit Awards» 

 Міжнародний симпозіум 2021 OENOVITI International Network

 Проєкт «Best Riedel glass for Odessa Black variety»

 Конференція «Еногастрономічний туризм - драйвер розвитку туристичних дестинацій» 

 Конференція «Інноваційні інструменти у виноградарстві в умовах зміни клімату».

 Wine Future Forum 

 Серія авторських дегустацій від гостей та учасників OWW для представників HoReCa та ритейлу 

«Повітряна дегустація». Тематична авіаподорож з дегустацією на борту літака МАУ топ-5 українських вин - переможців Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards» та страв одеської кухні.

 XI гастрономічний фестиваль «Таки да, вкусно»

Деталі - на сторінці Odessa Wine Week:

https://www.facebook.com/odessawineweek

З Новим роком!

З Новим роком!

2020 рік добігає кінця. Безперечно цей рік значно відрізняється від інших. Спершу нетипово тепла зима, весняні заморозки та посуха внесли свій негативний вплив на врожайність ягід та плодів. Пандемія також сколихнула весь світ, проте розділившись дистанційно, ми об'єднані спільною метою. Як результат, саме в цьому році підписаний Указ Президента України про створення професійного свята Виноградаря і Винороба. Нами проведено ІІІ Міжнародний Виноробний Конгрес, ми брали участь в міжнародних виставках та конференціях задля єдиної мети- популяризувати українські ягоди, фрукти та вино, як на вітчизняному, так і міжнародному ринках. Лише об'єднавши спільні зусилля ми можемо розвивати садівництво, виноградарство та виноробство. Ми віримо, що українська продукція буде ще кращою в 2021 році, а ринки збуту ми будемо ще більше розширяти.
Друзі, колеги, партнери!
Ми щиро вітаємо Вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
Благополуччя, наснаги, добробуту та міцного здоров'я!
З повагою, УКРСАДВИНПРОМ
Для обговорення та надання пропозицій

Для обговорення та надання пропозицій

Шановні члени ГС "УКРСАДВИНПРОМ" та друзі! Просимо прийняти участь в обговоренні та надати свої пропозиції, зауваження та коментарі стосовно проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (нова редакція) на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Корисні посилання

Корисні посилання

ГС "УКРСАДВИНПРОМ" успішно співпрацює з даними спеціалістами.  Юристи надають усні, письмові консультації, роз'яснення з юридичних питань, складають заяви, скарги та інші документи правового характеру; здійснюють представництво в суді, інших державних органах, перед громадянами та юридичними особами; здійснюють захист в процесі слідства. 

III Міжнародний виноробний конгрес «Сучасні підходи у виноградарстві та виноробстві» в рамках Wine&Spirits Ukraine

III Міжнародний виноробний конгрес «Сучасні підходи у виноградарстві та виноробстві» в рамках Wine&Spirits Ukraine

04 листопада 2020 року в м. Києві в рамках  Wine&Spirits Ukraine буде проведено III Міжнародний виноробний конгрес.

Головна тема та ідея конгресу – об’єднання провідних виноробів, виноградарів  України та світових експертів з метою пришвидшення технологічного прогресу виноробної галузі в Україні, підвищення якості продукції, розширення ринків збуту та створення успішного українського бренду.

~ Законодавство ~

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 20.03.2018 №151
Наказ та Додатки
Постанова Кабінету Міністрів України від
15 липня 2005 р. N 587 Київ
Постанова
Реєстр сортів рослин України станом на
16.01.2019
Реєстр
Image

УКРСАДВИНПРОМ

03022 УКРАЇНА, КИЇВ
ВУЛ. ВАСИЛЬКІВСЬКА, 37 оф. 414
Т.: +38 (044) 257 42 07
М.: +38 (068) 703 93 93
INFO@UKRSADVINPROM.COM