Новини

Україна - член International Organisation of Vine and Wine

Україна відновила членство в Міжнародній організації виноградарства та виноробства (International Organisation of Vine and Wine - OIV). Статус членства  автоматично поновлено 30 жовтня 2022 рокуОфіційно про це оголосять 4 листопада 2022 року під час щорічного Конгресу організації.

Протягом 2021 та 2022 років ГС «УКРСАДВИНПРОМ» проводила листування з головним офісом OIV за підтримки доктора Рікардо Ф. Нуньєса, видатного бізнесмена та винороба з неймовірною проукраїнською позицією, та Наталії Бурлаченко, сомельє, бренд-амбасадора Vinos de La Luz, експерта з міжнародних відносин з питань виноградарства та виноробства. Під час проведеної роботи було досягнуто скасування боргу України перед OIV та встановлена історія членства України в міжнародній організації з 1924 року.  Завдяки подальшій дипломатичній роботі Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України, Посольства України у Французькій Республіці відбувся процес поновлення членства.

Участь України в даній організації однозначно позитивно вплине на розвиток виноградновиноробної галузі України, підвищить статус держави, як виноробної країни, відкриє доступ до міжнародних виноробних баз та сучасних світових технологій та тенденцій в виноградно-виноробній галузі. В реаліях сьогодення всі розуміють, що вітчизняна виноробна продукція є не конкурентоздатною в порівнянні з іноземною, а вступ до OIV дозволить долучитися до міжнародної спільноти та уніфікувати державні стандарти з міжнародними та підвищити експорт вина та продукції виноградарства. Участь в OIV надасть можливість національним виробникам відновити та збільшити своє власне виробництво виноробної продукції, забезпечити країну необхідними вітчизняними виноробними продуктами та товарами високої якості, з наступним працевлаштуванням населення, сплатою податків та зборів, наповненням дохідної частини бюджетів усіх рівнів.

Оскільки важливу роль у питанні поновлення членства України в International Organisation of Vine and Wine відіграла громадська спілка «УКРСАДВИНПРОМ», яка й представлятиме Україну під час оголошення. Володимира Печко, голову ГС «УКРСАДВИНПРОМ» визначено офіційним представником від Міністерства аграрної політики та продовольства України в OIV.

З 31.10 по 04.11.2022 р. відбудеться 43-ій Міжнародний Конгрес Винограду і Вина в Мексиці на тему «Поточні виклики: стійкий розвиток, covid та зміна клімату». Цей Конгрес включає чотири панелі, які стосуються виноградарства, енології, економіки, права, безпеки та здоров’я. Під час заходу будуть підняті питання адаптації та оптимізації виноградарства, сучасні методи покращення якості винограду, стійкого виноградарства, включаючи столовий виноград, сушений виноград та продукти переробки, вирощування винограду в умовах змін клімату, інновації в управлінні виноградниками та технологіях вирощування. Також будуть представленні новітні технології та енологія майбутнього, стійкість сектору виноградарства після пандемії та тенденції досліджень і розробок щодо безпеки та здоров’я. Одержану інформацію ми хочемо розповсюдити серед представників виноградно-виноробної галузі, донести до представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукових галузевих установ, зібрати необхідні контакти для створення міжнародної мережі виноградарів та виноробів, провести зустріч з представниками OIV та міжнародними науковцями. Одержана інформація допоможе впроваджувати світові інновації в українське виноградарство, підвищувати якість виробництва та виходити на нові міжнародні ринки.

 Членство України – це величезний крок до інтеграції вітчизняного виноробства в міжнародний ринок. Щиро вітаємо всіх учасників виноградно-виноробної галузі з поновленням членства! 

Участь "УКРСАДВИНПРОМ" в міжнародних виставках

Не зважаючи на війну, яка триває в Україні ГС «УКРСАДВИНПРОМ» спільно з іншими садівничими і переробними підприємствами України за підтримки International Trade Centre Ukraine (ІТС) потужно представили галузь на міжнародному рівні! З 4 по 6 жовтня 2022 р. в Мадриді (Іспанія) відбулася міжнародна виставка «Fruit Attraction», де Україна представила гідно виробників фруктів, ягід та овочів серед 130 країн світу. Fruit Attraction позиціонує себе, як провідний комерційний довідковий інструмент для світового маркетингу фруктів і овочів. Його здатність сприяти світовому експорту в цьому секторі, перетворюючи його на комерційний зв’язок для цілої групи професіоналів, які складають увесь ланцюжок створення вартості, водночас зміцнюючи свою позицію як інноваційного етапу на ринку фруктів і овочів. За даними підприємств, які прийняли участь у виставці підтверджені поставки в Оман, Дубай, Саудівську Аравію, Кувейт, Нідерланди, Швецію! А додатково заплановані поставки до Малайзії, держав Балтики, до Великої Британії, Франції, проте все залежить від того, що в нас буде з ціною на логістичні послуги, щоб ми пройшли по цінам.

З 15 по 19 жовтня 2022 р. SIAL Paris став глобальним центром для зустрічей і обміну між професіоналами, які формують завтрашній світ їжі. Україну представляли більше 20 компаній виробників та переробників продукції садівництва та овочівництва, а саме фрукти і ягоди, пюре, соки,  горіхи, яблучні чіпси, сублімовані та заморожені ягоди та овочі,  фруктові та ягідні цукерки, пасти, капсульовані олії. SIAL Paris — місце щорічної зустрічі, яке не можливо пропустити для всіх учасників агропродовольчої галузі, які працюють над створенням майбутнього харчової промисловості як в Україні, так і в усьому світі. Цьогоріч представлено 7 000 експонентів з понад 200 країн світу, а виставку відвідали близько 300 000 гостей – рітейлерів, імпортерів, байєрів і дегустаторів.  

ГС "УКРСАДВИНПРОМ" представляла інтереси всіх членів спілки, оскільки завжди ставить перед собою завдання максимально сфокусувати свої зусилля на виведенні української продукції на зовнішні ринки, шляхом розвитку садівництва, ягідництва та виноргадарства в Україні.

Актуальні проблеми захисту кісточкових культур від хвороб та шкідників

21 жовтня 2021 року Громадська спілка "УКРСАДВИНПРОМ" прийняла участь у всеукраїнському семінарі «Актуальні проблеми захисту кісточкових культур від хвороб та шкідників в умовах глобалізації», що пройшов в НУБіП. 

Більш детальна інформація за посиланням: https://nubip.edu.ua/node/99825

 

 

IV Международный винодельческий конгресс "Wine&Spirits Congress"

 

Международного винодельческого конгресса

WINE&SPIRITS CONGRESS

 

в рамках выставки вина и алкогольной продукции
WINE&SPIRITS Ukraine

 

2 –4 ноября 2021

МВЦ, Павильон 1А, Броварской пр-т, 15, Киев.

 

WINE&SPIRITS Ukraine – Четвертая международная выставка вин и алкогольной продукции - место встречи производителей вина, спиртных напитков и пива из всего мира c импортерами, сомелье, дистрибьюторами, представителями розничного и ресторанного бизнеса из Украины и зарубежья.

В рамках выставки состоится четвертый Wine&Spirits Congress, соорганизатор ГС «УКРСАДВИНПРОМ».

Программа конгресса:

2 ноября 2021,
10.30-13.30 WINE&SPIRITS CONGRESS: ФОРУМ ВИНОДЕЛОВ
Анонсирование Проекта Закона о внесении изменений в Закон Украины «О винограде и виноградном вине», Министерство Аграрной политики.
Презентация Дорожной карты развития виноградно-винодельческой отрасли Украины.

Marco Tiggelman, международный консультант ITC. Принимал активное участие в разработке стратегии и продвижении вин Молдовы, Грузии, Австралии, Македонии. В отрасли виноделия с 2003 года, Алена Коломойцева, Национальный менеджер Международного Торгового Центра «ITC» в Украине

3 ноября 2021,

10.30-13.30 WINE&SPIRITS CONGRESS: ФОРУМ РИТЕЙЛЕРОВ

Собственники и руководители виномаркетов, винных бутиков и алкогольных направлений продуктовых сетей расскажут о своих проектах, поделятся успешными и не очень кейсами, обсудят с коллегами динамику продаж, тенденции развития в виноторговле и изменения в условиях ковида, эффективность маркетинга в винно-алкогольном ритейле.

Сергей Мазур, основатель и СЕО виноторговой компании VITIS Group, сети магазинов VINO.

Антон Дерул, директор сети магазинов Wine Gallery

Игорь Мирошниченко, собственник Fermachi, фермерский маркет украинских продуктов 

Алексей Гижко, шеф-сомелье МЕТРО Украина

Юрий Саченко, шеф-сомелье WINETIME

Светлана Орынчак, АЛКОМАГ

Анна-Евгения Янченко, Wine&Spirits Brand Ambassador Сильпо

14.30-16.00 WINE&SPIRITS EXPORT FORUM - ЭКСПОРТНЫЙ ФОРУМ
Экспортная стратегия и приоритетные рынки для экспорта украинских вин

Андрей Литвин, Директор Офиса развития предпринимательства и экспорта Украины

Анонсирование бренда Wines of Ukraine, Министерство Иностранных дел Украины
Анализ перспектив на экспортном рынке, Алена Коломойцева, Нац. менеджер проекта ITC
Канада — приоритетный рынок для экспорта украинских вин, Эмма Турос, Исполнительный директор Канадско-Украинской Торговой Палаты в Украине.
Опыт экспортного продвижения вин Армении, Зара Мурадян, Директор Фонда виноградарства и виноделия Армении

Посетители выставки – виноделы, сомелье, импортеры, дистрибьюторы, закупщики HoReCa, сетевого и несетевого ритейла, e-commerce смогут в короткие сроки ознакомиться с широким ассортиментом вин, алкогольных напитков и пива, получить представление о новых продуктовых линейках в алкогольной сфере для расширения своего ассортимента и выбрать наиболее выгодные условия закупок.

Регистрация посетителей https://wineandspirits.com.ua/visit/

www.wineandspirits.com.ua 

www.beerex.org

Odessa Wine Week

З 18 по 23 травня 2021 року в Одесі вперше відбудеться міжнародний проєкт Odessa Wine Week, який збирає провідних фахівців винної галузі, науковців, енологів, виноробів, представників влади, національних та іноземних винних асоціацій, туристичної галузі, HoReCa та ритейлу, сомельє, винних трейдерів, маркетологів, винних експертів, журналістів.

Громадська спілка УКРСАДВИНПРОМ – співорганізатор Odessa Wine Week.

Ми також організуємо в рамках Odessa Wine Week конференцію «Інноваційні інструменти у виноградарстві в умовах зміни клімату».Топ-тема: «Забезпечення сталого виноградарства, актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Конференція пройде 19 травня у Premier Hotel Odesa.

Odessa Wine Week об’єднує зусилля української винної спільноти, що спрямовані на розвиток винного ринку України та еногастрономічного туризму, на популяризацію й просування бренду «українське вино», на інтеграцію України в світову винну спільноту.

Ми раді докласти зусиль до цієї важливої справи!

В програмі Odessa Wine Week:

 Всеукраїнський дегустаційний конкурс «Odessa Wine & Spirit Awards» 

 Міжнародний симпозіум 2021 OENOVITI International Network

 Проєкт «Best Riedel glass for Odessa Black variety»

 Конференція «Еногастрономічний туризм - драйвер розвитку туристичних дестинацій» 

 Конференція «Інноваційні інструменти у виноградарстві в умовах зміни клімату».

 Wine Future Forum 

 Серія авторських дегустацій від гостей та учасників OWW для представників HoReCa та ритейлу 

«Повітряна дегустація». Тематична авіаподорож з дегустацією на борту літака МАУ топ-5 українських вин - переможців Всеукраїнського дегустаційного конкурсу «Odessa Wine & Spirit Awards» та страв одеської кухні.

 XI гастрономічний фестиваль «Таки да, вкусно»

Деталі - на сторінці Odessa Wine Week:

https://www.facebook.com/odessawineweek

~ Законодавство ~

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України 20.03.2018 №151
Наказ та Додатки
Постанова Кабінету Міністрів України від
15 липня 2005 р. N 587 Київ
Постанова
Реєстр сортів рослин України станом на
16.01.2019
Реєстр
Image

УКРСАДВИНПРОМ

03022 УКРАЇНА, КИЇВ
ВУЛ. ВАСИЛЬКІВСЬКА, 37 оф. 414
Т.: +38 (044) 257 42 07
М.: +38 (068) 703 93 93
INFO@UKRSADVINPROM.COM