Виробникам напоїв дають зелене світло!

Виробникам напоїв дають зелене світло!

Круглий стіл керівників садівничих, ягідних господарств і бджолярів-медоварів, присвячений особливостям виробництва натуральних високоякісних вин, соків, сидрів та інших напоїв відбудеться 20 червня під час III Міжнародної конференції «Від землі – до готового продукту». Дводенний захід - 20-21 червня - включатиме насичені інформацією, спілкуванням та практичним досвідом конференц-день у Києві в готелі Братислава і бізнес-тур. Організатори – видавничий проект «Технології та Інновації» і журнал «Садівництво і Виноградарство. ТІ» – ставлять на меті популяризацію та впровадження сучасних технологій вирощування та переробки фруктів, ягід і горіхів, а також сприяння відродженню традиційних українських напоїв на базі фруктів, ягід і меду, виробництву інших продуктів з доданою вартістю на базі фруктів, ягід і горіхів.

Сьогодні в Україні ягідники ростуть майже на 20 тис. га, під плодовими садами зайнято близько 800 тис. га, широко розвинене бджільництво і медоваріння. Напрямки активно розвиваються, збільшується і потреба в продукції, отриманої за рахунок переробки фруктів, ягід і меду. Перш за все, - напоїв, які традиційно притаманні українській кухні.

Ідея проведення круглого столу виникла у зв’язку з недавно ухваленим Верховною Радою України довгоочікуваним законом, який відкриває нові можливості для розвитку виробництва терруарних вин (з винограду, фруктів, ягід та інших природних інгредієнтів) і натуральних медових напоїв. Законом визначено правовий статус малого виробництва виноробної продукції, суб`єкта господарювання. Документ передбачає спрощену процедуру ліцензування для малих виробництв на основі декларативного принципу. Це сприятиме відкриттю нових підприємств, що працюватимуть за рахунок виключно власної сировини, спонукатиме до розвитку цілі регіони, завдяки створенню нових робочих місць, дозволить зменшити монополізацію та розширити випуск вітчизняної високоякісної конкурентоспроможної продукції, зацікавити сільськогосподарські підприємства у відновленні та розширенні виноградників та насаджень плодово-ягідних культур.

Але виникає цілий ряд проблем, які потребують вирішення. Як садоводу чи ягіднику налагодити власне виробництво, адже для його створення потрібні спеціальне обладнання, інгредієнти, технологічні карти? Як буде налагоджено контроль якості продукції, що виготовлятиметься на базі винограду, фруктів, ягід, меду на всіх стадіях – від землі до готового продукту? Яким буде порядок затвердження нових марок? Яким чином малому виробнику конкурувати з крупними підприємствами, що беруть низькою ціною, потужним маркетингом, розвинутою системою продажів і т.д.? Є проблема і з формуванням культури споживання плодово-ягідних вин та інших напоїв.

Ці, і не тільки, питання стануть головними під час обговорення за круглим столом. До участі запрошені керівники садівничих і ягідних асоціацій України, Гільдії медоварів України, а також представники державних установ, науковці профільних інститутів. Свою участь в обговоренні вже підтвердив один з авторів закону – Народний депутат України Роберт Горват.

Під час обговорення буде створено підсумковий документ, який адресують у відповідні міністерства і відомства, з тим, щоб спільними зусиллями створити найбільш сприятливе поле для розвитку виробництва напоїв на базі фруктів, ягід, меду та інших природних інгредієнтів.

Для літньої конференції організатори обрали найактуальніші теми. Так 20 червня, в рамках конференц-дня, із докладами та презентаціями виступлять представники українських та європейських технологічних та садівничих компаній, наукових інститутів, владних структур, професійних асоціацій і союзів. Основними секціями стануть «Садівництво: від створення саду до успішних врожаїв», «Переробка фруктів, ягід і горіхів», нова секція - «Горіхівництво». Заплановані столи переговорів з торговими мережами.

Традиційно відбудуться виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі, і презентація-дегустація напоїв та іншої продукції переробки.

В ході бізнес-туру 21 червня учасники конференції відвідають Інститут садівництва НААН України та сімейне фермерське господарство «Валентина» (Київська обл.).

Реєстрацію вже розпочато: поспішайте забронювати місце й собі!

Нагадуємо, що для учасників ГС "Укрсадвинпром" вартість участі складає 1200 грн.

Захід підтримують Міністерство аграрної політики і продовольства України, Гільдія медоварів України.

Генеральний партнер – компанія BASF.

Генеральний Технологічний партнер – компанія VORAN.

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – Інститут садівництва НААН України.

Ексклюзивний Технологічний партнер – компанія Pigo Srl.

Технологічні партнери – компанії Haygrove, UVC, «БТУ- Центр», «Евкаліпт Р», Advice&Consulting.

Організаційні партнери – Громадська спілка«Укрсадвинпром», ФГ «Валентина».

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник» та «Ягодник».

Генеральний інформаційний партнер – Інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Головний online-партнер – сайт Kurkul.com.

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо.

Реєстрація триває!

Залишити заявку на участь можна на сайті: http://forum.techdrinks.info


Надрукувати   E-mail